Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Będzinie

Będzino 56, 76-037 Będzino

 

Jak korzystać z BIP

Instrukcja korzystania z BIP:

Przeglądanie Biuletynu Informacji Publicznej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Będzinie

Do nawigacji po serwisie BIP służy menu przedmiotowe umieszczone po lewej stronie ekranu. Aby przejść do interesującej Cię strony wybierz z Menu odpowiednią zakładkę.
Po lewej stronie każdej strony znajduje się metryczka zawierająca informacje z datą i autorem dokumentu, datą publikacji, osobą publikującą oraz liczbą odsłon tego dokumentu. Znajduje się tam również odnośnik do wersji archiwalnych przeglądanego dokumentu oraz funkcji wydruku danej strony.

Dostosowanie wyświetlania stron

Istnieje możliwość dostosowanie wielkości czcionki z jaką dokument jest wyświetlany w przeglądarce. Zmiana wielkości czcionki odbywa się poprzez kliknięcie odpowiedniej ikony znajdującej się w prawej części nagłówka strony.

Wyszukiwanie informacji

Do przeszukiwania serwisu BIP służy okno wyszukiwania umieszczone w prawej części nagłówka strony. W okno wyszukiwarki należy wpisać poszukiwaną frazę i nacisnąć klawisz enter lub przycisk „wyszukaj” z prawej strony okna wyszukiwania.

Link do portalu bip.gov.pl

W lewej części nagłówka serwisu umieszczony jest link do portalu Biuletynu Informacji Publicznej o adresie http://www.bip.gov.pl w postaci logo.

Niektóre dokumenty udostępnione na stronie podmiotowej zapisane są w postaci plików o rozszerzeniu pdf. W celu ich odczytania na komputerze powinien być zainstalowany darmowy program Acrobat Reader .

 

Informacje

Liczba wyświetleń: 695
Utworzono dnia: 14.03.2017
Dokument wprowadził:
Maciej Ksiądz
Dokument opublikował:
Maciej Ksiądz

Historia publikacji

  • 20.04.2018 08:33, Administrator
    Edycja strony: Jak korzystać z BIP